Yeni umutlar ile 2013

Kıyametten sonra ki bilmem kacıncı gün 🙂 bugün de ölmedik anne espirisi ile başlamak geldi içimden. Mayalar yalan söylemiş Microsoft bile messengeri kapatma kararı almış yeni bir dünyada nasıl yaşayacak bu gençler acaba. Neredeyse 1 ay olmuş bir şeyler karalamayalı Bakınız Bahene yazımdan sonra Kıyamet bile kopmadı hala Mitisoft ayakta ve yükselişine devam ediyor.

Trabzon soğuk ve yağışlı kara teslim olmasına çok az zaman kaldı 🙂 Benim hala umudum var güzel günler ve hayırlı işler yapacağız bu yalan dünyada. Umut demişken aklıma Umut bulut geliverdi TrabzonSpor da iken gol atamayanca kendimizi paralardık, adamı gönderdik yurtdışına 1 yılda geliştirdi kendini. Adam Aslan Kral şu sıralarda.

Neyse konuyu dağıtmayalım biz güzel fikirler ile doluyum her zamanki gibi, hep olumlu bakıyorum ve herkese güveniyorum. Güven biraz şanstan ibaret ama 🙂

İyi haberler duymak istiyorum bu aralar ; İnternete zam gelmesin, fiber ucuzlasın, ortak kota ek ücrete tabi olmasın gibi. Para konusunda ise para her zaman kazanılır parayı sıkıntı etmiyorum, iyiler her zaman kazanır bazen bu dünyada bazen ise öbür dünyada.Gelecek için son sözümse tam da burada onu bekliyor olacağım:)

Bugün 0 kez okundu